Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Artykuły » Depilatory IPL

Depilatory laserowe IPL

Pulsacyjne wiązki światła emitowane przez urządzenie oddziałują na melaninę włosa i powodują zniszczenie mieszka włosowego. Wiązka światła niszczy włos w fazie wzrostu, nie oddziałuje jednak na włosy w fazie uśpienia, dlatego też konieczna jest seria zabiegów).

Depilator IPL wykorzystuje najnowocześniejszą i najbezpieczniejszą technologię usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala na przeprowadzenie w komfortowy sposób zabiegu usuwania włosów w warunkach domowych.

 
Technika IPL jest właściwa dla wybranych fototypów skór, może być stosowana z jasnymi i oliwkowymi odcieniami skóry. Czujnik koloru skóry sprawdza kolor skóry i uniemożliwia wykonanie zabiegu na ciemnej lub mocno opalonej skórze. Aby zabieg był skuteczny włosy muszą być ciemniejsze od skóry na której się znajdują. Najlepsze rezultaty osiągane są przy bladej skórze i ciemnych włosach. Technika IPL nie jest właściwa do usuwania włosów jasnych, blond, białych i siwych.

 
» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.