Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Filtry na cały dom i mieszkanie

Są to specjalne stacje uzdatniania przeznaczone do montażu na głównym przyłączu wody. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku wody wodociągowej jak i wody studziennej z własnego ujęcia. Stosowanie tego typu filtrów umożliwia zmiękczenie wody w całej instalacji w domu lub mieszkaniu i pomaga chronić urządzenia AGD przed uszkodzeniem spowodowanym działaniem kamienia.

Początkowe koszty motażu filtrów wydają się wysokie, jednak w przypadku konieczności uzdatniania dużej ilości wody filtry te są idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza że koszty ich eksploatacji są niewielkie, a z filtrowanej wody może korzystać jednocześnie kilka lub kilkanaście osób.

Miękka woda chroni instalację w całym domu (mieszkaniu), nie powoduje osadów na armaturze i wewnątrz urządzeń AGD, a napełnianie instalacji grzewczych zmiękczoną wodą pozwala chronić kotły grzewcze i zwiększać ich sprawność.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zestawy filtracyjne, które pozwalają na stosowanie różnych konfiguracji filtrów w zależności od jakości oczyszczanej wody (np. wkładów węglowych, odżelaziających czy wkładów mechanicznych). 


Przepraszamy, kategoria w przebudowie.


» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.