Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


 

 

Doświadczenie BaByliss

BaByliss, pionier na rynku fryzjerskim, od wielu lat ceniony przez klientów staje się prawdziwym liderem w dziedzinie fryzury i urody. Droga naznaczona wieloma sukcesami, dużymi zasługami w branży, począwszy od termoloków po suszarki z profesjonalną turbiną, poprzez lokówko-suszarki i prostownice.

 


Popularność i umiejętność firmy BaByliss opierają się na długiej tradycji innowacji i technologiach, które za każdym razem stają się małą rewolucją w dziedzinie fryzury i urody. Stąd bierze się wyjątkowe doświadczenie, dzięki któremu bardzo szybko, firma kojarzona z rynkiem fryzjerskim otwiera się dla klientów indywidualnych.

Podobnie jak konstruktorzy pojazdów, którzy najpierw pracują w wyspecjalizowanych laboratoriach, aby potem wykorzystać efekty swojej pracy w seryjnych wersjach samochodów, BaByliss rozwija swoje nowe produkty zgodnie z oczekiwaniami profesjonalistów z branży fryzjerskiej, by następnie zaproponować dobre rozwiązania klientom indywidualnym. Inaczej mówiąc, BaByliss umożliwia powtarzanie w domowym zaciszu gestów fryzjerów wykonywanych z tą samą precyzją i z tym samym rezultatem.

         

 


Pochodzenie firmy BaByliss

Siedziba firmy : Francja

10 oddziałów: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Belgia, Niemcy, Holandia, Austria, Polska, Rosja, Dubaj.

Dydstrybutorzy obecni w 50 krajach.

 


Siła innowacji BaByliss

BaByliss posiada 4 ośrodki badawczo-rozwojowe, które opracowują nowe produkty. Od początkowego schematu do prototypu, poprzez wdrażanie nowych technologii, pakowanie, analizę kształtów i kolorów, projektanci, inżynierzy, technicy oraz graficy działają wspólnie, aby stworzyć nowy produkt.

Babyliss posiada własne laboratorium umożliwiające homologcję produktów. Biorąc aktywny udział w opracowywaniu i zatwierdzeniu międzynarodowych norm, dział Homologacje pełni funkcję konsultanta w dziedzinie tworzenia ustawodawstwa europejskiego. Jakość produkcji jest także kontrolowana poprzez częste testy i regularne audyty.

     

 


Profesjonaliści do komunikacji

Ze swojego profesjonalnego dziedzictwa, firma BaByliss wyniosła perfekcjonizm. Wdrażać innowacje, zaskakiwać i trafiać do klienta: te zalety znajdują sie również w komunikacji BaByliss.

   

Po dokładnym rozrysowaniu projektu w formie storyboard i zorganizowaniu wymagającego castingu, następuje wnikliwa rekrutacja ekipy produkcyjnej. Jak prawdziwy dyrygent, realizator kieruje wieloma talentami, takimi jak: modelki, stylista, fryzjer, kosmetyczka, dekorator, technicy i operator.


 Flagowe produkty:                                         

Suszarko-prostownica z serii BeLiss, idealna do długich włosów. Nowa głowica prostująca. Opatentowana technologia Tensio Control. System jest przeznaczony do okreslenia jaki nacisk sprężyny będzie odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Przyśpieszone suszenie włosów, ekstremalny blask, Doskonałe prostowanie włosów jednym pociągnięciem. Obrotowa głowica 360 stopni. Technologia Ionic ceramic. BaByliss 5721E

 


 

 

Prostownica susząca z serii BeLiss, idealna do krótkich i średnich włosów. Dzięki opatentowanej technologii aparat Be Liss Air Style pozwala wygładzać , nadawać połysk i suszyć włosy jednym pociągnięciem ręki. Grzebień wygładzający Metal Ceramic skutecznie wygładza kosmyki, dopasowując naprężenie włosów za pomocą systemu Tensio Control. Wygładzane włosy poddawane są nabłyszczaniu tak, aby miały idealny połysk. BaByliss 2715E

 


 

Profesjonalna suszarka do włosów z serii Pro. Wyposażona w profesjonalny silnik AC gwarantujący żywotność do 5 razy większą od tradycyjnych suszarek z silnikiem DC. Każdy silnik jest regulowany i wyważany automatycznie aby zapewnić minimalne wibracje i hałas. Maksymalną wydajność. Suszarki Ionic z serii Pro są wyposażone w super mocne generatory, które emitują dziesiątki milionów jonów ujemnych, nadając fryzurze niezwykłego blasku oraz eliminując elektryzowanie się, wzmacniając przy tym skuteczność nie spłukiwanych odżywek. BaByliss 6608E

 


Prostownice do włosów

Wierna swojemu wizerunkowi lidera, firma BaByliss kolejny raz zaskakuje rynek i wprowadza technologię Sol-Gel, nowość w branży fryzjerskiej. Ten nowy proces produkcji, który wykorzystuje prawdziwą technologię nanometryczną zrewolucjonizuje świat prostownic i sprawi, że tradycyjne prostownice wyjdą z użycia. Cała gama BaByliss zostanie wyposażona w nową powłokę z mikrocząstek ceramiczno tytanowych wyprodukowanych w technologii nanometrycznej Sol-Gel. Rezultaty dają nieporównywalną wydajność, a powłoka, bardziej twarda i wytrzymała, będzie skuteczniej chronić włosy dzięki zmniejszonej chropowatości.

 


                                          

Prostownica pro 230 steam BaByliss jest prostownicą na parę o bardzo wysokiej temperaturze, specjalnie opracowaną do idealnego prostowania jednym pociągnięciem wszystkich rodzajów włosów.BaByliss zastosował parę ze względu na jej korzystny wpływ na fryzurę. Funkcja pary powoduje delikatne rozluźnienie włókna włosa. Kosmyk włosów jest równomiernie i dokładnie rozczesany i wygładzony od nasady aż po końcówkę. BaByliss ST 95E

 
» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.