Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Klin do siedzenia kubełkowego Valde K3
Klin do siedzenia kubełkowego Valde K3
Klin do siedzenia kubełkowego Valde K3

Valde

Dostępność:
dostępny od zaraz

Zobacz koszty wysyłki

Cena: 44,00 zł
Klin do siedzenia kubełkowego Valde K3.

Klin K3 został zaprojektowany na podstawie klina K1 oraz K2. Idealnie dopasowuje się do samochodowych foteli kubełkowych. Wymiary klina pozwalają na jego stosowanie przez młodzież. Wymusza na siedzącym prawidłową pozycję, dzięki czemu zmniejsza lub niweluje bóle kręgosłupa. Stosowany przeważnie przez osoby pracujące na siedząco lub kierujące pojazdami. Klin K3 jest doskonałym uzupełnieniem siedzenia wąskiego. K3 wykonany jest z pianki poliretanowej sprężystej, jest obszyty materiałem frotte.

Pianka, z której wykonany jest klin, jest materiałem nie zawierającym rozpuszczalników oraz freonu. Jest to tworzywo bardzo elastyczne i trwałe - niepalne i bezpieczne.

 

Wymiary: 35 x 35 x 5 cm

Kolory do wyboru: beżowy lub niebieski.

 


 

Firma Waldemar Cieślak istnieje na polskim rynku już ponad 30 lat. Misją i ideą firmy od zawsze było hasło „1/3 życia śpisz, śpij zdrowo”!  Firma Valde opiera swoje doświadczenie i wiedzę w branży medycznej dotyczącej wspomagania rehabilitacji kręgosłupa na współpracy z lekarzami rehabilitantami, ośrodkami rehabilitacyjnymi oraz Szwecją.

Valde posiada kilkanaście rodzajów poduszek do spania, siedzenia, podróży oraz kilka rodzajów materacy modułowych i wciąż się rozwija. Wyroby firmy Valde posiadają certyfikaty jakości CE, „Przyjazne dla człowieka”, pozytywną opinię specjalistycznego Centrum Rehabilitacji i Leczenia Schorzeń Narządów Ruchu „Stocer” im. Prof. Mariana Weissa w Konstancinie, Kliniki Rehabilitacyjnej w Krojantach oraz polecane są przez lekarzy i naukowców dziedziny rehabilitacji kręgosłupa.

Proponujemy Państwu poduszki i korektory, które wspomagają rehabilitację kręgosłupa ale również poprawiają jakość jego funkcjonowania. Poduszki Valde stosowane są przez osoby, które faktycznie mają dolegliwości kręgosłupa w każdej postaci, ale również przez osoby zdrowe. To naprawdę możliwe czuć się jeszcze lepiej. Dołącz więc do grona tych, którzy poprawili jakość swojego życia i zaufali produktom Valde, a poczujesz różnicę…

 

Nr katalogowy: 408-253-N2-M
 

 
 Produkty powiązane 
 
 Klienci kupili również 
 
 Komentarze 

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.