Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Kula kąpielowa Aquafilter FHSB
Kula kąpielowa Aquafilter FHSB
Kula kąpielowa Aquafilter FHSB

Aquafilter

Dostępność:
dostępny do 3 dni

Zobacz koszty wysyłki

Cena: 59,00 zł
Kula kąpielowa Aquafilter FHSB.

Najbardziej zaawansowany filtr kąpielowy dostępny na rynku. Jest niezwykle łatwy w obsłudze - wystarczy zanurzyć kulę w wannie i kilkukrotnie powoli przeciągnąć kulę w wodzie na całej długości wanny. Zawarta w filtrze mieszanina aktywnych mediów filtracyjnych skutecznie usuwa do 90% wolnego chloru (zamienia go w związki nieszkodliwe dla organizmu), usuwa również metale ciężkie takie jak rtęć, arsen, ołów i kadm.

Oprócz usuwania z wody szkodliwych substancji filtr uwalnia również mikroelementy które są absorbowane przez skórę i sprawiają, że skóra staje się bardziej miękka. Zastosowanie filtra pozwala zmniejszyć uczucie suchej, swędzącej skóry i poprawia pienienie się środków myjących.

Stosowanie filtra jest całkowicie bezpieczne. Filtr jest nietoksyczny i nie uwalnia żadnych szkodliwych związków. Filtr jest szczególnie polecany osobom z suchą i wrażliwą skórą oraz dla niemowląt i małych dzieci.

Żywotność filtra to 12 miesięcy lub około 400 kąpieli (w zależności od jakości wody). Po upływie okresu żywotności, filtr należy wymienić na nowy. Temperatura pracy filtra: 2°C - 60°C.

 

 
 Produkty powiązane 
 
 Klienci kupili również 
 
 Komentarze 

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.