Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Filtry RO odwrócona osmoza

Filtracja metodą odwróconej osmozy jest najdokładniejszą z dostępnych obecnie metod filtrowania wody. W zależności od zastosowanych wkładów filtry odwróconej osmozy są w stanie zmniejszyć twardość wody, usunąć z niej żelazo, chlor, składniki powodujące zmętnienie wody, metale ciężkie, pestycydy, wirusy i bakterie. Niezwykle dokładna filtracja sprawia, że smak, zapach i kolor wody ulegają znacznej poprawie. W filtrach osmotycznych można również zastosować remineralizatory które wzbogacą wodę w niezbędne składniki mineralne oraz dodatkowo poprawią jej smak.

W systemach odwróconej osmozy stosuje się specjalne zbiorniki do których spływa oczyszczona woda, natomiast wszelkie zanieczyszczenia są usuwane bezpośrednio do kanalizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również filtry o bardzo dużej wydajności które są w stanie dostarczyć oczyszczoną wodę na bieżąco, dzięki czemu nie wymagają zastosowania zbiorników na wodę.


Przepraszamy, kategoria w przebudowie.


» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.