Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Filtry podzlewozmywakowe

Ten rodzaj filtrów przeznaczony jest do instalacji w szafce pod zlewozmywakiem. W zależności od konstrukcji poszczególne elementy filtra mogą być odsłonięte lub zamknięte w estetycznej obudowie.

Działanie filtrów opiera się na wkładach liniowych - woda przepuszczana jest przez kolejne stopnie filtracji pod dużym ciśnieniem, na każdym stopniu zatrzymywane są inne rodzaje zanieczyszczeń. W zależności od zastosowanych wkładów filtry mogą usuwać zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, muł, rdzę i inne zawiesiny), zmiękczać wodę, usuwać żelazo, metale ciężkie i pestycydy, oczyszczać wodę z chloru, bakterii, wirusów i grzybów a nawet alkalizować wodę.

W przeciwieństwie do filtrów odwróconej osmozy filtry liniowe zapewniają bezstratną filtrację wody - wszystkie zanieczyszczenia zatrzymują się na wkładach filtracyjnych, nie są usuwane z częścią wody tak jak ma to miejsce w filtracji osmotycznej.


Przepraszamy, kategoria w przebudowie.


» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.