Koszyk     Zaloguj się    Strona Główna  
       Nowości         O Nas         Kontakt         Regulamin         Płatności i Transport      


KategorieProducenciSzukajKontakt

Dział obsługi klienta:

Poniedziałek - piątek: 9-16

tel. kom. 880-245-002

e-mail: sklep@miluxmarket.pl
SerieRaty

Obrazek
Status przesyłki
NewsletterNasze opinie
Nowosci


Stabilizator ortopedyczny poduszka do samochodu Valde HALVMAN B75 dla dorosłych
Stabilizator ortopedyczny poduszka do samochodu Valde HALVMAN B75 dla dorosłych
Stabilizator ortopedyczny poduszka do samochodu Valde HALVMAN B75 dla dorosłych

Valde

Dostępność:
dostępny od zaraz

Zobacz koszty wysyłki

Cena: 39,00 zł
Stabilizator ortopedyczny do samochodu Valde HALVMAN B75 dla dorosłych.

Stabilizator Halvman B75 to wspaniały stabilizator dla każdego. Ma kształt rogalika, który podpiera odcinek szyjny kręgosłupa i pozwala na przechylenie głowy i wygodne jej oparcie podczas podróży samochodem, samolotem czy autokarem. Utrzymuje głowę w dogodnej pozycji do spania, stabilizuje ruchy obwodowe głowy podczas nierównomiernej jazdy. Pozwala na odciążenie mięśni kręgosłupa szyjnego, które ulegają
napięciom w wyniku ciągłej pozycji siedzącej. Dzięki zastosowaniu specjalnego wypełnienia stabilizator można bez problemu prać i suszyć. 

Stabilizator występuje również w wersji dostosowanej dla dzieci (Halvman B75d).

Wymiary: 27 x 27 x 9 cm

 

 

Zdjęcia poduszek obrazują dostępne kolory. Po złożeniu zamówienia prosimy o podanie kodu koloru (znajduje się na każdym zdjęciu, np. B75 1).

W zależności od ustawień monitora kolory mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.


 

Firma Waldemar Cieślak istnieje na polskim rynku już ponad 30 lat. Misją i ideą firmy od zawsze było hasło „1/3 życia śpisz, śpij zdrowo”!  Firma Valde opiera swoje doświadczenie i wiedzę w branży medycznej dotyczącej wspomagania rehabilitacji kręgosłupa na współpracy z lekarzami rehabilitantami, ośrodkami rehabilitacyjnymi oraz Szwecją.

Valde posiada kilkanaście rodzajów poduszek do spania, siedzenia, podróży oraz kilka rodzajów materacy modułowych i wciąż się rozwija. Wyroby firmy Valde posiadają certyfikaty jakości CE, „Przyjazne dla człowieka”, pozytywną opinię specjalistycznego Centrum Rehabilitacji i Leczenia Schorzeń Narządów Ruchu „Stocer” im. Prof. Mariana Weissa w Konstancinie, Kliniki Rehabilitacyjnej w Krojantach oraz polecane są przez lekarzy i naukowców dziedziny rehabilitacji kręgosłupa.

Proponujemy Państwu poduszki i korektory, które wspomagają rehabilitację kręgosłupa ale również poprawiają jakość jego funkcjonowania. Poduszki Valde stosowane są przez osoby, które faktycznie mają dolegliwości kręgosłupa w każdej postaci, ale również przez osoby zdrowe. To naprawdę możliwe czuć się jeszcze lepiej. Dołącz więc do grona tych, którzy poprawili jakość swojego życia i zaufali produktom Valde, a poczujesz różnicę…

Nr katalogowy: 408-203-W2-M
 

 
 Produkty powiązane 
 
 Klienci kupili również 
 
 Komentarze 

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych» Milux Market
» e-mail: sklep@miluxmarket.pl

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Milux Market' stanowi zaproszenie do składania ofert.